BETA-016960103
BETA 1696A 300 vízmérték présöntött alumíniumból, 1 mérőfelület, 2 törésbiztos libellával, pontosság: 1 mm/m mérőeszköz – mérőműszer
BETA 1696A 300 vízmérték présöntött alumíniumból, 1 mérőfelület, 2 törésbiztos libellával, pontosság: 1 mm/m mérőeszköz
Cikkszám:
BETA-016960103
BETA mérőeszköz: 1696A 300 Vízmérték présöntött alumíniumból, 1 mérőfelület, 2 törésbiztos libellával, pontosság: 1 mm/m (BETA 1696A/300).